Japon Oto Yedek Parça , Kore Yedek Parça , Ngk Bujileri ve Monroe Amortisör Akdeniz Bölge Bayisi

Anasayfa Hakkımızda Foto Galeri Bize Ulaşın
Hyundai Honda Mitsubishi Mazda Nissan Kia Suzuki Daihatsu Daewoo
Samsung Rower Subaru Isuzu Opel Chevrolet

"Japon Oto Yedek Parça, Kore Yedek Parça, Ngk Bujileri ve Monroe Amortisör Akdeniz Bölge Bayisi "

Monroe Amortisör, Monroe Amortisör Satış Noktası

Çift disk teknolojisi, en küçük hız değişimlerinde dahi araç dengesini hızlı ve sürekli şekilde sabit tutar. Monroe Amortisör konfordan ödün vermeden kontrol & yol tutuş güvenliğini maksimize eder.

Monroe Amortisör değişik yol yüzeylerinde ve virajlarda lastiklerin yol ile temasını maksimum kılar. Orijinal ekipmanda kullanılan teknolojinin aynısı. Geliştirilmiş orijinal sönümleme değerleri. Diğer süspansiyon parçalarında meydana gelen yıpranmayı telafi etmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Hem yolda hem arazide yüksek performans. Zorlu kullanım şartlarına uygun dizayn.

Monroe Amortisör sürekli kontrol edilebilen elektronik süspansiyon sistemi sağladığı yüksek konfor düzeyi ve maksimum yol tutuş sayesinde güvenlik ile konfor arasındaki ayrımı en üst düzeyde sağlar.

Monroe Amortisör Pnömatik / poliüretan destekli yay sistemi yüklü araçlarda üstün yol tutuş, denge ve kontrol sağlar.

Kamyon, treyler, van ve hafif ticari araçların süspansiyon performansını geliştirmek için Monroe Amortisör özel olarak büyütülmüş dizayn.

*Monroe Otomotiv Blok Muafiyeti Yasası Kalite Durumu*

Tüm Monroe yenileme pazarı ürünleri Avrupa Komisyonu (EC) Otomotiv Blok Muafiyeti Tüzüğü’ne ilişkin düzenlemesi olarak bilinen 31 Temmuz 2002 tarih ve 1400/2002 sayılı I maddesinini, (u) ve (t) bölümlerinde belirtilen Orijinal Yedek Parça (OSP) veya Uygun Kaliteli Yedek Parça (SPMQ) tanımlarına uygundur. Bu bağlamda, tüm Monroe süspansiyon parçaları araç üreticisi firmaların garantisi altında yer alan nitelikli yenileme parçalarıdır.

Ayrıca Monroe Amortisör leri Yetkili Bayii Satış ve Servisi olan şirketimizde her türlü araca uygun Monroe Amortisör leri bulmanız mümkündür. Kamyon Monroe Amortisör Treyler Monroe Amortisör van ve hafif ticari araç Monroe Amortisör süspansiyon performansını geliştirmek için Monroe Amortisör özel olarak büyütülmüş dizaynlardadır.

 
Monroe Amortisör Ngk Bujileri Kore Yedek Parça Japon Oto Yedek Parça
Arslanlar Otomotiv
Cumhurriyet Mah. Eski San.sit. 676 sk. No:3 ANTALYA
0242 345 10 49 - info@arslanlarotomotiv.com.tr